PKO Ekstraklasa: Zmiany w strukturze organizacyjnej Warty Poznań

PKO Ekstraklasa

PKO Bank Polski Ekstraklasa / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Zachodzą poważne zmiany w strukturze organizacyjnej Warty Poznań. Oficjalny serwis klubowy zakomunikował o nowej funkcji Pana Bartosza Wolnego. Od dzisiaj rozpocznie swoją misję w roli wiceprezesa beniaminka obecnego sezonu PKO BP Ekstraklasy.

Na powołanie wyżej wspomnianego na zaszczytną funkcję ogromny wpływ miało duże zaangażowanie w codzienne funkcjonowanie Warty, które prezentował z perspektywy członka Rady Nadzorczej. Jego praca została doceniona także przez innych przedstawicieli wcześniej wzmiankowanych organów. W ich opinii, jest człowiekiem, który ma ciekawe koncepcje na działalność całość organizacji oraz troszczy się o wiele aspektów.

Ostatnie kroki decyzyjne w szeregach “Zielonych” mogą oznaczać, że w zespole z Poznania ma panować stabilizacja. Kilka tygodni temu nową umowę podpisał Pan Piotr Tworek, czyli szkoleniowiec, który wprowadził popularnych “Warciarzy” do najwyższej klasy rozgrywkowej. Świetna gra w strefie barażowej mogła zrobić spore wrażenie na obserwatorach polskiego futbolu. Team z Wielkopolski wciąż uczy się gry w Ekstraklasie, co zaznacza sporo ekspertów. Po pięciu meczach, Warta zgromadziła cztery oczka.

Źródło: oficjalna strona internetowa Warty Poznań, własne.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.