PKO Ekstraklasa: Roszady w programie “Liga+Extra”

Kamerzysta, PKO Ekstraklasa, Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:2 06.06.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

Polski rynek medialny ciągle zaskakuje opinię publiczną. Spore zainteresowanie jest skupione na zmianach redakcyjnych w stacjach o profilu sportowym. Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl” podał dzisiaj nieoficjalną informację o roszadach w obsadzie prowadzących w magazynie “Liga+Extra”. Z programem najprawdopodobniej pożegna się Andrzej Twarowski. 

Wspomniany dziennikarz jest uważany przez wielu kibiców, jako jeden z najwybitniejszych komentatorów angielskiej Ekstraklasy. Dużą rozpoznawalność zyskał także dzięki współprowadzeniu magazynu “Liga+Extra”, który do dzisiaj jest pozycją obowiązkowa u masy sympatyków naszych rozgrywek. W tej audycji, między innymi, są dokonywane analizy najważniejszych wydarzeń z danej kolejce ligowej. Sporym zainteresowaniem w szczególności cieszy się panel, dotyczący kontrowersji sędziowskich. Dotychczas przy tym programie pracował, między innymi, z Krzysztofem Marciniakiem, a jeszcze wcześniej tworzył “kultową” parę moderatorów z Tomaszem Smokowskim. Według Tomasza Włodarczyka, popularny “Twaro” ma jeszcze bardziej zaangażować się w relacjonowanie pojedynków Premier League. Obok polskiej ligi to najpoważniejszy element oferty programowej grupy Canal+.

Jednym z najpoważniejszych kandydatów do zastąpienia Andrzeja Twarowskiego jest Bartosz Gleń, doświadczony sprawozdawca sportowy. Wzmiankowanego dziennikarza można często usłyszeć przy spotkaniach PKO BP Ekstraklasy. Do redakcji dołączył w 2013 roku, w wyniku fuzji platform “Cyfra+” z “N”.

Źródło: Portal Meczyki.pl (Tomasz Włodarczyk), własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.