Jeden pozytywny przypadek Covid-19 w Lechu Poznań

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 19.07.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

Wykryty został jeden pozytywny przypadek wśród zawodników Lecha Poznań w przeprowadzonych w weekend badaniach na Covid-19.

Wielu piłkarzy “Kolejorza” przebywa w kadrach, ale cały czas monitorowane jest zdrowie pracowników, sztabu szkoleniowego i zawodników. Klub z Poznania w komunikacie nie podał nazwiska zakażonego koronawirusem.

– Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie procedury wymagane przepisami sanitarno-epidemiologicznymi. Piłkarz został odizolowany od drużyny i rozpoczął kwarantannę. Czuje się dobrze, przechodzi zakażenie bezobjawowo. Lech Poznań zachowuje wszystkie rygory bezpieczeństwa i normalnie przygotowuje się do najbliższych meczów. W sobotę zespół Dariusza Żurawia czeka starcie PKO Ekstraklasy przeciwko Jagiellonii w Białymstoku – zakomunikowano.

Wstrzymano również sprzedaż biletów na najbliższe mecze. W sobotę lechici mają spotkać się przy Bułgarskiej z Jagiellonią Białystok, a w czwartek podejmą Benfikę Lizbona w fazie grupowej Ligi Europy. Być może miasto Poznań znajdzie w tzw/ strefie czerwonej, co będzie oznaczać po prostu zakaz wejścia dla wszystkich zainteresowanych na stadion.

źródło: lechpoznan.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.