
PKO Ekstraklasa: Pomocnik Lechii Gdańsk powołany do kadry młodzieżowej
Dobra postawa w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy jest coraz częściej doceniana przez selekcjonerów wielu krajów. Dzisiaj oficjalny serwis internetowy Lechii Gdańsk zakomunikował o dołączeniu Egzona Kryeziu do szerokiego składu młodzieżowej reprezentacji Słowenii.
Sztab trenerski wspomnianego państwa dostrzegł solidną pracę pomocnika w zespole Lechii Gdańsk. W barwach popularnych "Biało - Zielonych" zdołał jak dotąd zanotować cztery oficjalne spotkania. Piotr Stokowiec, opiekun gdańskiego teamu, jeszcze nie dał mu szansy na występ w niedawno rozpoczętym sezonie ligowym. Jednakże w wielu wypowiedziach medialnych coach wspominał o wielkim potencjale dwudziestolatka.
Piłkarza być może zobaczymy na boisku w dwóch starciach towarzyskich. Jego reprezentacja zmierzy się z takimi rywalami, jak Albania oraz Węgry. W młodzieżowych drużynach Słowenii rozegrał 9. pojedynków. Pięć z nich to udział w składzie U-17.
Źródło: oficjalna strona internetowa Lechii Gdańsk, portal Transfermarkt, własne.
-
1 Liga PolskaNie tylko Lech Poznań chce Rodado. Zapowiada się licytacja
Kamil Gieroba / 14 grudnia 2024, 17:00
-
1 Liga PolskaLech Poznań ściągnie gwiazdę Wisły Kraków?
Kamil Gieroba / 13 grudnia 2024, 20:50
-
EkstraklasaOficjalnie: Michał Chrapek na dłużej w Piaście Gliwice!
Victoria Gierula / 13 grudnia 2024, 19:10
-
EkstraklasaBójka na treningu Radomiaka Radom! "Powalił go ciosem z partyzanta"
Victoria Gierula / 13 grudnia 2024, 19:01
-
EkstraklasaPech Jagiellonii Białystok. Kapitan nie pomoże w spotkaniu Ligi Konferencji Europy
Victoria Gierula / 13 grudnia 2024, 13:50
-
EkstraklasaHetel: Teraz nie wybiegam w przyszłość
Kamil Gieroba / 12 grudnia 2024, 15:31