PKO Ekstraklasa: Pan Piłkarz Jevtić dał wygraną Lechowi w Łodzi

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Mecz ŁKS-u Łódź z Lechem Poznań zapowiadał się za jeden z najciekawszych w trzeciej kolejce PKO Ekstraklasy. I rzeczywiście nie zawiódł pod względem poziomu.

Lech błyskawicznie otworzył wynik meczu. Po świetnie rozegranej kontrze w pole karne wpadł Joao Amaral i wykorzystał okazję na 1:0. Łodzianie wyrównali niemal po pół godzinie gry. Dani Ramirez ponownie pokazał dlaczego jest ważnym ogniwem ŁKS-u. Po ładnej akcji oszukał obrońców Lecha i oddał z około szesnastu metrów. Jednak z remisu gospodarze cieszyli się tylko dwie minuty. Tym razem fenomenalny strzał z poza pola karnego oddał Darko Jevtić.

W drugiej części gry to ŁKS częściej stwarzał okazje podbramkowe, ale nie znaleźli drogi do bramki Mickey van der Harta.


3.08.2019, 3. kolejka PKO Ekstraklasy, 

ŁKS Łódź – Lech Poznań 1:2 (1:2)

Dani Ramirez 32′ – Joao Amaral 4′, Darko Jevtić 34′

ŁKS Łódź: Kołba – Bogusz, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak (46′ Grzesik) – Pirulo, Ł. Piątek, Kalinkowski (46′ Guima), Wolski (61′ Łuczak) – Ramirez, Kujawa.

Lech Poznań: van der Hart – Gumny, Rogne, Crnomarković, Puchacz – Muhar, Tiba, Jevtić (85′ Moder), Amaral (73′ Marchwiński) – Jóźwiak, Gytkjaer (81′ Tomczyk).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *