PKO Ekstraklasa: Najmniejszy wymiar kary w Białymstoku, Wisła skromnie wygrywa z Jagiellonią

W meczu w ramach 25. kolejki PKO Ekstraklasy, Jagiellonia Białystok przegrała na własnym boisku z Wisłą Płock (0:1). Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Marko Kolar.

Strzelaniem w tym spotkaniu rozpoczęło się bardzo szybko. Już w 5 minucie zmagań bramkę dla gości zdobył Marko Kolar. Chorwat świetnie wykorzystał dogranie z prawej flanki i wyprzedzając Michała Pazdana pokonał bramkarza Jagiellonii. Od początku meczu można było odnieść wrażenie, że zespół gości jest lepiej przygotowany do tego spotkania. Już w pierwszym kwadransie mieli mnóstwo doskonałych okazji do zdobycia bramki, a to, że po piętnastu minutach na tablicy wyników widniało tylko 0:1, to tylko brak dokładności w ich poczynaniach. Przez większość meczu to goście dominowali i utrzymywali się przy piłce. Warto podkreślić świetną dyspozycję Zlatana Alomerovicia, ponieważ gdyby nie on, wynik byłby znacznie bardziej okazały.