PKO Ekstraklasa: Michał Kołba przyłapany na dopingu

ŁKS Łódź

ŁKS Łódź, flaga / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W próbce badania dopingowego Michała Kołby zostały wykryte niedozwolone substancje. ŁKS wydał oświadczenie w sprawie swojego kapitana.

W związku z pozytywnym wynikiem próbki A badania dopingowego u Michała Kołby władze Ł.K.S. Łódź S.A. informują, że wstrzymują się z podjęciem decyzji odnośnie przyszłości zawodnika do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy. – możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu. Ponadto beniaminek poinformował, że pobrano już próbkę B od Michała Kołby.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Kołba jest związany z „Rycerzami Wiosny” od dawna. Grał w barwach ŁKS-u już w trzeciej lidze, a bywał na stadionie przy alejach Unii Lubelskiej jeszcze za czasu ostatniego pobytu Łodzian w Ekstraklasie. Strata doświadczonego zawodnika prawdopodobnie bardzo boleśnie się odbije na ŁKS-ie. Po 7. kolejkach beniaminek zajmuje przedostatnie miejsce w lidze z pięcioma porażkami z rzędu. Do tego dochodzi fakt, że okienko transferowe zostało niedawno zakończone, więc jeśli Łodzianie zdecydują się zatrudnić zastępcę Kołby, będą mogli go jedynie szukać wśród wolnych agentów.

ŁKS w następnej kolejce czeka wyjazdowe spotkanie z Pogonią Szczecin. W bramce gości w obliczu absencji 27-latka prawdopodobnie zagra Dominik Budzyński.

źródło: lkslodz.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.