PKO Ekstraklasa: Lech Poznań nowym liderem! Skorzystali na wpadce Rakowa Częstochowa

Lech Poznań Mikael Ishak

pilkarskiswiat.com

Lech Poznań skorzystał na wpadce Rakowa Częstochowa, który podzielił się punktami z Cracovią (1:1). Kolejorz długo remisował w Gliwicach (1:1). Kolejorz objął prowadzenie po fantastycznej główce Jakuba Kamińskiego, a wyrównał kilkadziesiąt sekund po przerwie Damian Kądzior. Kolejorz był w doskonałej sytuacji, by zostać nowym liderem PKO Ekstraklasy, bo przy takim samym dorobku punktowym, to bezpośredni bilans był po stronie Medalików. Do końca lechici trzymali w nerwach kibiców i dopiero w 88. minucie Mikael Ishak, jak na lidera przystało dał upragnione zwycięstwo.