PKO BP Ekstraklasa: Stal remisuje z Miedzią po golu w ostatniej akcji spotkania

miedzlegnica.eu

Na zakończenie 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy Stal Mielec zremisowała z Miedzią Legnica 1:1 wyrównując w ostatniej akcji meczu.

Stal rozpoczęła to spotkanie z animuszem, stworzyła kilka dogodnych sytuacji, ale dobrze spisywał się w bramce gości Abramowicz. Miedź najgroźniejsza była po centrostrzale Masourasa. Do przerwy bramek w Mielcu nie ujrzeliśmy. Przełomowy moment nastąpił w 57. minucie. Chuca otrzymał piłkę na 20 metrze od bramki Mrozka i przymierzył w samo okienko wyprowadzając gości na prowadzenie. Kamil Kiereś od razu zareagował trzema zmianami w swoim zespole, ale obraz meczu się nie zmieniał. Stal w ataku pozycyjnym nie potrafiła zagrozić bramce Abramowicza, z dystansu kilka razy próbował Hinokio. W ostatniej akcji meczu Leandro niemal z połowy wrzucił piłkę w pole karne, gdzie najlepiej odnalazł się Matras i umieścił piłkę w siatce po strzale głową. W Mielcu doszło więc do podziału punku, z którego zdecydowanie bardziej zadowoleni są gospodarze.