Udostępnij:

PKO BP Ekstraklasa: Lech przegrywa w Łodzi z Widzewem (WIDEO)

Widzew Łódź pokonał Lech Poznań 2:1 w meczu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Szybkie ciosy Widzewa

Gospodarze nakręceni dopingiem pełnych trybun właściwie od początku ruszyli do ofensywy. Już w trzeciej minucie Widzew wyszedł na prowadzenie. Po świetnej akcji do piłki dopadł Jakub Sypek i dokładnie sfinalizował akcję. Dosłownie chwilę potem po rzucie wolnym i strzale Frana Alvareza było już 2:0.

Lech walczył

"Kolejorz" odpowiedział jeszcze w pierwszej połowie za sprawą trafienia niezawodnego Mikaela Ishaka.

Poznaniacy mieli okazje, by był chociaż remis. Dogodną sytuację w pierwszej części gry zmarnował Adriel Ba Loua. W 79. minucie Dino Hotić trafił do siatki... ale sędziowie VAR dopatrzyli się spalonego.