Piotr Zieliński: Z czasem będzie lepiej

pilkarskiswiat.com

Piotr Zieliński w Budapeszcie rozegrał dobre spotkanie, zaliczając asystę przy trafieniu Kamila Jóźwiaka. Po meczu udzielił krótkiej wypowiedzi na temat spotkania.

Piotr Zieliński w tym sezonie rozgrywa całkiem niezłe zawody, co zresztą udowodnił także w meczu z reprezentacją Węgier. Pomocnik zdradził taktykę na mecz i swoje przewidywania na temat dalszej pracy – Od początku nasze założenia były takie, żeby wyjść wysokim pressingiem. Węgrzy mieli być zmuszani do wybijania piłki. W drugiej połowie nam się to udało. Mając na uwadze całokształt, nie było źle. Pracujemy z nowym trenerem raptem od trzech dni i jestem pewien, że z czasem będzie lepiej – rzucił z nadzieją piłkarz urodzony w Ząbkowicach Śląskich.

26-latek wypowiedział się także o systemie z trójką obrońców – Nie graliśmy wcześniej trójką obrońców. To ustawienie, w którym trzeba podchodzić agresywniej. Na pewno widać dziś było nasze mankamenty, ale myślę, że z czasem uda się je wyeliminować – spuentował piłkarz na co dzień grający w Napoli.

Piłkarz w późniejszej rozmowie z Marcinem Feddkiem zaznaczył, że na boisku jest 11. piłkarzy i wszystko nie może spoczywać tylko na jego barkach. Sam zainteresowany jest jak najbardziej zadowolony ze swojej gry.

Źródło: meczyki.pl


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *