Piotr Zieliński: W przerwie Fernando Santos mówił, że mamy być cierpliwi i cały czas budować akcje

Zieliński

pilkarskiswiat.com

Dwa gole Roberta Lewandowskiego pozwoliły na zwycięstwo nad Wyspami Owczymi (2:0) w eliminacjach mistrzostwo Europy. Jednym z piłkarzy, którzy wypowiedzieli się po meczu był Piotr Zieliński.

– Najważniejsze było zwycięstwo, z którego bardzo się cieszymy. Na pewno potrafimy grać jeszcze lepiej. W pierwszej połowie nie było łatwo ze względu na to, jak nasi rywale byli ustawieni. Dobrze się przesuwali, przez co nie mieliśmy miejsca. Koniec końców udało nam się strzelić dwa gole – skomentował pomocnik SSC Napoli.

Nie ma żadnych wątpliwości, że kibice opuszczali PGE Narodowy z pewną dozą rozczarowania. Biało-czerwoni dominowali nad słabszym rywalem, ale często brak zrozumienia Polaków, ułatwiał im ustawianie się do ataków gospodarzy.

– Potrzebowaliśmy wygranej. Wiemy, co nas czeka w Albanii, czego się spodziewać, bo mieliśmy okazję tam grać. Czeka nas gorąca atmosfera i starcie z zespołem w składzie z zawodnikami na dobrym poziomie – dodał.

– W przerwie trener Fernando Santos mówił, że mamy być cierpliwi, dalej się starać, cały czas budować akcje, bo rywal w końcu opadnie z sił, co wykorzystamy. Poprawiliśmy dwie, trzy rzeczy w naszej grze i lepiej wyglądaliśmy po przerwie. Jest postęp, bo wygraliśmy – podsumował.

źródło: laczynaspilka.pl / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.