Piotr Zieliński trafi do Premier League?

Piotr Zieliński / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jak bumerang wraca temat transferu Piotra Zielińskiego do Liverpoolu. Tym razem, oprócz klubu z Anfield, do walki o pomocnika ma się włączyć Manchester City.

Piotr Zieliński rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze, co oczywiście nie mogło ujść bez echa wśród europejskich gigantów. Brytyjskie media są zgodne – Manchester City i Liverpool latem stoczą bitwę o reprezentanta Polski.

Polak jest łączony z “The Reds” już od kilku lat. Jurgen Klopp jest wielkim fanem talentu zawodnika Napoli. Teraz plotki dotyczące Piotrka i ekipę Mistrzów Anglii nasiliły się, ponieważ Georginio Wijnaldum prawie na pewno opuści LFC.

Kolejnym klubem, który ma chrapkę na reprezentanta Polski jest Manchester City. Byłby on idealnym kandydatem do uzupełnienia zespołu w drugiej linii. Pep Guardiola zlecił włodarzom wybadanie sytuacji.

Włoskie media donoszą, że Napoli jest skłonne puścić swojego pomocnika za około 50 milionów euro. Transfermarkt wycenia Polaka na 46 milionów euro, ale w kontrakcie Zielińskiego jest zawarta klauzula wykupu za 110 milionów euro.

26-latek w bieżącym sezonie Serie A jest jedną z najjaśniejszych postaci w całej lidze. W 25. meczach wpisał się na listę strzelców 6-krotnie, i tyle samo razy asystował swoim kolegom.

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *