Arturo Vidal odejdzie z Interu?

Vidal

inter.it

Chilijczyk nie spełnił pokładanych w nim nadziei i po zaledwie jednym sezonie spędzonym w ekipie z Lombardii może zmienić barwy klubowe.

Vidal opuścił Barcelonę na rzecz Interu latem zeszłego roku. O pomocnika bardzo zabiegał Antonio Conte, który widział w nim idealne uzupełnienie środka pola. Ponadto, obaj panowie współpracowali ze sobą w Juventusie, więc włoski szkoleniowiec doskonale wiedział, czego oczekiwać od byłego piłkarza Bayernu.

33-latek jednak tych oczekiwań nie spełnił. W trwającej kampanii Serie A zaliczył dwie asysty i tylko raz wpisał się na listę strzelców, a jak gdyby tego było mało, to utracił miejsce w podstawowym składzie na rzecz innego autsajdera – Christiana Eriksena.

Inter jest więc skłonny sprzedać Vidala, bowiem w jego kontrakcie widnieje klauzula, na mocy której zarobki Chilijczyka od przyszłego sezonu wzrosłyby z 5 do 6,5 miliona euro.

Sytuacji tej bacznie przyglądają się między innymi Olympique Marsylia, Flamengo, a także Galatasaray. Wszystkie te ekipy widziałyby “Il Guerreiro” w swoich szeregach.

źródło: Corriere dello Sport/football-italia.net


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *