Piotr Zieliński mógł trafić do FC Barcelony

sscnapoli.it

Piotr Zieliński wczoraj błysnął formą. Dwa piękne gole zdobyte w starciu z Cagliari Calcio, przywróciły jego nazwisko na strony największych gazet sportowych świata. Również wczoraj na antenie Eleven Sports, Łukasz Wiśniowski podał dość ciekawą informację. Pod koniec 2019 roku, Piotr Zieliński mógł trafić do FC Barcelony.

Największe prawdopodobieństwo dopięcia transferu istniało, gdy Zieliński nie miał podpisanego nowego kontraktu ze swoim obecnym klubem. Sprawy potoczyły się jednak tak, że Polak nie ruszył się z Włoch, ponieważ przedłużył umowę z dotychczasowym pracodawcą.

– Dzisiaj Piotr Zieliński rozegrał fantastyczny mecz, natomiast był taki moment, gdy wydawało się, że Piotr będzie mógł trafić do Barcelony. Było tego blisko pod koniec 2019 roku. Nie wszyscy chcą w to wierzyć, ale tak rzeczywiście było. To był moment, gdy Zieliński nie miał podpisanego nowego kontraktu z Napoli, a Barcelona szukała rozwiązań. Moim zdaniem taki środek pola Frenkie de Jong – Piotr Zieliński – Pedri sprawiłby, że piłeczka by się cieszyła – powiedział Wiśniowski.

W obecnym sezonie Serie A, Piotr Zieliński rozegrał 12 meczów, w których strzelił trzy gole i zaliczył tyle samo asyst.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *