Pioli chce zatrzymać Calhanoglu. Negocjacje zostaną wznowione

Calhanoglu

acmilan.com

W ostatnim czasie dużo mówi się o możliwym odejściu 52-krotnego reprezentanta Turcji z ekipy Stefano Pioliego. Całą dyskusję rozpoczął agent piłkarza, który poinformował w mediach o chęci podjęcia nowych wyzwań przez swojego klienta. Jednak teraz sytuacja może się odwrócić. Ma dojść do spotkania między zarządem klubu z Mediolanu, a przedstawicielem 26-latka.

Calhanoglu w obecnej kampanii gra pierwsze skrzypce w ekipie “Rossonerich”. W tym sezonie rozegrał wszystkie ligowe mecze, w których brał udział Milan. Oczywiście, Stefano Pioli chciałby zatrzymać tak ważnego piłkarza w swoim zespole. Jednak doszło do impasu między agentem Turka, a włodarzami włoskiego klubu. Naturalnie, przez swoją dobrą formę piłkarz chciał zapewnić sobie lepsze warunki podczas podpisywania nowego kontraktu. Według doniesień medialnych, były zawodnik Bayeru Leverkusen chciał otrzymywać około siedmiu milionów euro rocznie. Jednak aktualny lider Serie A nie do końca może pozwolić sobie takie wydatki. Przez chwilę, dyskusję co do nowej umowy pomocnika stanęły w miejscu. Pojawiły się plotki co do możliwego przejścia 26-latka do Manchesteru United, czy do odwiecznego rywala “Rossonerich” – Interu Mediolan.

Jednak najwyraźniej ten spór udało się załagodzić. Włoski dziennikarz – Fabrizio Romano – poinformował o zaplanowanym spotkaniu między agentem Calhanoglu, a zarządem mediolańskiego klubu. Ma ono dotyczyć przyszłości Turka w Milanie. Coraz bardziej prawdopodobne staje się pozostanie pomocnika w zespole Staefano Pioliego. Włoski szkoleniowiec na pewno będzie walczył do końca, by zatrzymać tak ważnego dla składu piłkarza.

Obecny kontrakt reprezentanta Turcji kończy się w czerwcu 2021 roku.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *