Pioli chce zatrzymać Calhanoglu. Negocjacje zostaną wznowione

Calhanoglu

acmilan.com


W ostatnim czasie dużo mówi się o możliwym odejściu 52-krotnego reprezentanta Turcji z ekipy Stefano Pioliego. Całą dyskusję rozpoczął agent piłkarza, który poinformował w mediach o chęci podjęcia nowych wyzwań przez swojego klienta. Jednak teraz sytuacja może się odwrócić. Ma dojść do spotkania między zarządem klubu z Mediolanu, a przedstawicielem 26-latka.

Calhanoglu w obecnej kampanii gra pierwsze skrzypce w ekipie “Rossonerich”. W tym sezonie rozegrał wszystkie ligowe mecze, w których brał udział Milan. Oczywiście, Stefano Pioli chciałby zatrzymać tak ważnego piłkarza w swoim zespole. Jednak doszło do impasu między agentem Turka, a włodarzami włoskiego klubu. Naturalnie, przez swoją dobrą formę piłkarz chciał zapewnić sobie lepsze warunki podczas podpisywania nowego kontraktu. Według doniesień medialnych, były zawodnik Bayeru Leverkusen chciał otrzymywać około siedmiu milionów euro rocznie. Jednak aktualny lider Serie A nie do końca może pozwolić sobie takie wydatki. Przez chwilę, dyskusję co do nowej umowy pomocnika stanęły w miejscu. Pojawiły się plotki co do możliwego przejścia 26-latka do Manchesteru United, czy do odwiecznego rywala “Rossonerich” – Interu Mediolan.

Jednak najwyraźniej ten spór udało się załagodzić. Włoski dziennikarz – Fabrizio Romano – poinformował o zaplanowanym spotkaniu między agentem Calhanoglu, a zarządem mediolańskiego klubu. Ma ono dotyczyć przyszłości Turka w Milanie. Coraz bardziej prawdopodobne staje się pozostanie pomocnika w zespole Staefano Pioliego. Włoski szkoleniowiec na pewno będzie walczył do końca, by zatrzymać tak ważnego dla składu piłkarza.

Obecny kontrakt reprezentanta Turcji kończy się w czerwcu 2021 roku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.