Piłkarz Cracovii o Probierzu: Ma nasze pełne poparcie

Sergiu Hanca (Cracovia), Paweł Wszołek (Legia) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Ma nasze pełne poparcie – cieszymy się na dalszą wspólną pracę – podkreślił Sergiu Hanca, którego cytują klubowe media.

Michał Probierz podjął zaskakującą decyzję o podaniu się do dymisji po porażce z Wartą Poznań (0:1). Muszę odpocząć. Przez piętnaście lat pracowałem i w końcu muszę gdzieś pojechać, zająć się sam sobą, rodziną – w ten sposób tłumaczył. Minęły trzy dni, a trener po serii rozmów z prof. Januszem Filipiakiem postanowił kontynuować misję tworzenia silnego klubu.

– Chciałbym przeprosić całą społeczność Cracovii za powstałe zamieszanie, ale również prosić o zrozumienie i wyrozumiałość. Emocje po przegranym meczu, jak i nawarstwiające się kwestie osobiste wzięły górę – wyjaśnił trener.

Zdecydowanie po stronie szkoleniowca stanęli piłkarze “Pasów”, którzy przekazują pełne poparcie. – Przez ostatnie miesiące wiele już osiągnęliśmy, zdobywając dwa puchary, dwukrotnie graliśmy też w Europie. Teraz razem rozpoczęliśmy nową rundę, i razem chcemy znaleźć się po niej na jak najwyższym miejscu – mówi Hanca. – Chcemy wspólnie zdobywać kolejne trofea i walczyć o swoje miejsce na szczytach. Razem możemy jeszcze zdziałać wiele dla Cracovii – dodał Rumun.

źródło: cracovia.pl /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *