Twitter/@Fanzination_

Wszyscy są skupieni obecnie wokół EURO 2016 i taki stan rzeczy potrwa przez kilka najbliższych tygodni. Jednak portal PiłkarskiŚwiat.com skupia się nie tylko na mistrzostwach Europy, ale specjalnie dla Was informujemy także co dzieje się poza turniejem.

Zamieszki na ulicach Marsylii

W sobotę o 21:00 Anglia ma zagrać z Rosją. Jednak pierwsze starcia mieliśmy na kilka godzin przed meczem na ulicach Marsylii. Kibole obydwóch reprezentacji weszli w potężne bójki z sympatykami lokalnego klubu. Część osób krzyczy także “ISIS, gdzie jesteś?!”.

https://twitter.com/fanzination_/status/741655649097027584

Grosicki wrócił do treningów

Kamil Grosicki trenował już normalnie z resztą zespołu na dzień przed meczem z Irlandią Północną. Wciąż jednak nie jest pewne, czy “Grosik” zagra w samym meczu. Adam Nawałka chce mieć pewność, że piłkarz Rennes będzie w stu procentach gotowy na rozegranie 90 minut.

Trzech zawodników opuściło Podbeskidzie

Podbeskidzie Bielsko-Biała poinformowało poprzez oficjalną stronę internetową, że Jakub Kowalski, Samuel Stefanik oraz Wojciech Kaczmarek nie będą już reprezentować barw tego klubu. Cała trójka dołączyła do “Górali” przed rozpoczęciem minionego sezonu w którym Podbeskidzie spadło do I ligi.

Zwolnienia w Liverpoolu

FC Liverpool pożegnał się aż z sześcioma piłkarzami. Kontrakty z “The Reds” rozwiązali Iworyjczyk Kolo Toure, Hiszpan Jose Enrique, Niemiec Samed Yesil, Dan Trickett-Smith, Jordan Rossiter i Jerome Sinclair


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.