Philippe Coutinho rozmawia z Barceloną na temat swojej przyszłości


Barcelona nie ma w planach zatrzymania Philippe Coutinho dając mu zielone światło na znalezienie nowego pracodawcy. Warto tutaj zaznaczyć, że Brazylijczyk obecnie jest wypożyczony do Aston Villa, gdzie ma za sobą bardzo dobry sezon.

W tym tygodniu dyrektor Barcelony spotka się z piłkarzem oraz jego agentem, aby porozmawiać na temat przyszłości. Hiszpański gigant nie jest przekonany, co do przyszłości byłego piłkarza Liverpoolu, który może zostać sprzedany do klubu West Midlands za kwotę 33 milionów funtów, co nie wydaje się być problemem dla Stevena Gerrarda.

Obecny szkoleniowiec Barcelony, Xavi nie widzi Brazylijczyka w swoich planach, więc nie będzie robił mu problemów ze zmianą otoczenia oraz opuszczeniem Camp Nou na dobre. Były reprezentant Anglii, Steven Gerrard udzielił wywiadu dla “The Mirror”, w którym skomentował przyszłość swojego podopiecznego.

– W tym momencie nie jest właściwy czas na rozmowy o liczbach i kwotach. To, co właściciele zrobili dla klubu było fenomenalne. Nie sądzę, aby się zmienili w najbliższym czasie, ponieważ są młodzi oraz bardzo ambitni. Chcą zdobywać trofea, wygrywać mecze, podobnie jak ja. Wszyscy bliscy pracownicy wiedzą, jakie są nasze mocne strony oraz słabe i co powinniśmy wzmocnić. Zajęliśmy 16 miejsce w lidze, ale obecnie radzimy sobie tak dobrze, że zagwarantowaliśmy sobie już utrzymanie. Oczywiście liga weryfikuje i dobrze widzimy, gdzie potrzebujemy wzmocnień oraz ile brakuje nam do najlepszych – zaznaczył Anglik.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.