Olympique Marsylia wygrała drugi mecz z rzędu w Ligue 1 i wskoczyła na 5. miejsce w tabeli. Les Phoceens pokonali Tuluzę 2:0.

W 32. minucie Marsylia objęła prowadzenie, najprzytomniej w polu karnym zachował się Thauvin i pokonał Lafonta. Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando gospodarzy, Tuluza ani razu nie zaskoczyła Mandandę.

W drugiej połowie to ponownie dominacja drużyny ze Stade Velodrome. Drugą bramkę zdobyli w 61. minucie definitywnie zamykając mecz. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Ocampos z najbliższej odelgłości wpakował piłkę do siatki. Marsylia wygrała i jest jedyną drużyną w Ligue 1, która zdobyła bramkę w każdym spotkaniu.