Pedro Tiba przeniesie się do ojczyzny, konsekwencje braku porozumienia z Legią
Portugalski dziennik "O Jogo" informuje, że Pedro Tiba zasili GD Chaves. Portugalczyk po czterech latach rozstał się z Lechem Poznań.
Legia Warszawa była zdecydowana na pozyskanie 33-letniego pomocnika i został przebadany przez sztab szkoleniowy. Dopatrzono się ryzyka kontuzji i zmieniono zapisy przy wstępnej umowie, która nie została zaakceptowana przez Tibę.
Piłkarz wróci do ojczyzny. Jego nowym klubem będzie GD Chaves jest beniaminkiem portugalskiej ekstraklasy. Przed przyjazdem do Polski był do tego klubu wypożyczony z SC Braga. W sumie w naszej lidze rozegrał 110 meczów, zdobył dziesięć bramek i zanotował osiemnaście asyst.
Pedro Tiba pondera regressar a Portugal e a uma casa onde deixou boa imagem https://t.co/CdxXzPpd3T
— O Jogo (@ojogo) June 12, 2022
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań





Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem





Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok





Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem





Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy





Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02












































