Bartłomiej Pawłowski jednak przeniesie się do Malagi. Kluby już ustaliły warunki na jakich 21-letni zawodnik zostanie piłkarzem hiszpańskiego klubu.

Nasze doniesienia odnośnie transferu Bartłomieja Pawłowskiego do Malagi zostały potwierdzone. Już kilka dni temu pisaliśmy, że Pawłowski jest bliski przejścia do rewelacji ostatniej edycji Ligi Mistrzów. I tak też się stało.

Jeden z członków zarządu Widzewa Łódź opublikował na swoim profilu na tweeterze następujący wpis: “Negocjacje z Malagą trwały do późnego wieczora, ale już możemy powiedzieć, że jesteśmy dogadani. Kwota wypożyczenia najwyższa w historii ESA”.

Jak podaje serwis widzewiak.pl, polski napastnik zostanie póki co wypożyczony do Malagi za kwotę 300 tysięcy euro (taką kwotę chciał zapłacić Widzewowi ukraiński FK Sewastopol za transfer definitywny). Łódzki klub może jednak zarobić kolejne 700 tysięcy euro, jeśli Hiszpanie zdecydują się na transfer definitywny. Klub ma też zagwarantowane 5% od kolejnego transferu. Poza tym w umowie został zawarty też bonus – 250 tysięcy euro, jeśli Pawłowski strzeli 10 bramek w Primera Division. Poza tym, po sfinalizowaniu transferu definitywnego Malaga będzie zobowiązana do rozegrania meczu towarzyskiego z Widzewem.

Mimo wielu warunków, jakie zostały zapisane w umowie, Pawłowski już dziś może zostać zaprezentowany jako nowy nabytek Malagi na uroczystej konferencji prasowej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.