Patrik Schick pozostanie w Bundeslidze – Upadł transfer do Barcelony


Dyrektor generalny Bayeru Leverkusen poinformował, że 26-letni Patrik Schick nie opuści Bundesligi w letnim oknie transferowym.

W związku z wypowiedzią Fernando Carro zarówno Barcelona, jak i Arsenal muszą się obejść smakiem i nieco poczekać na możliwość wznowienia walki o angaż reprezentanta Czech.

Czeski napastnik ma za sobą bardzo dobry sezon. W trwających rozgrywkach Bundesligi zdobył ponad 20 bramek, dzięki czemu zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców ustępując jedynie Robertowi Lewandowskiemu. Stabilna dyspozycja wpłynęła na zainteresowanie ze strony Arsenalu oraz Barcelony, ale wspomniane drużyny będą musiały obejść się smakiem w najbliższym czasie.

-Nie zamierzamy sprzedawać Patrika Schicka. Nie ma potrzeby, aby o tym rozmawiać. – Powiedział Fernando Carro w rozmowie ze Sky Germany. Bardzo się cieszymy ze współpracy i mocno na niego liczymy w najbliższych latach.

Podczas EURO 2020, Schick zdobył cztery bramki, dzięki czemu reprezentacja Czech dotarła do ćwierćfinału rozgrywek narodowych. Niestety napastnik nie wystąpi na Mundialu, ponieważ Czesi zostali pokonany przez Szwecję, która kilka dni temu uległa reprezentacji Polski. To właśnie Polacy wystąpią na najbliższych mistrzostwach świata.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.