Papszun: Sygnałów o zainteresowaniu jest sporo

Marek Papszun

pilkarskiswiat.com

Marek Papszun po raz pierwszy przyznał, że jest spore zainteresowanie zagranicznych klubów wokół jego osoby.

Papszun doprowadził Raków do pierwszego w historii mistrzostwa Polski. Ale po sezonie – jak już wcześniej ogłosił – odchodzi z klubu (nie przedłużył wygasającego kontraktu). Niemal natychmiast ruszyły spekulacje łącze go z greckimi czy ukraińskimi ekipami.

– Zacząłem działać dość późno, co komplikuje pewne sprawy. Wszystko jest możliwe, tych sygnałów o zainteresowaniu jest sporo. Dużo się dzieje, ale ja również nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia na to, by natychmiast podjąć pracę – powiedział w rozmowie dla TVP Sport.

– Nie chciałbym poruszać tego tematu, chociaż klarowne propozycje również są. Wszystko w każdej chwili może się zmienić. Dodatkowo często podczas negocjacji ewentualne podpisanie kontraktu rozbija się o kwestię długości umowy, infrastruktury. Pojawiają się detale, które potem okazują się kluczowe w osiągnięciu porozumienia lub jego braku… Na razie żadne rozmowy nie są bliskie finalizacji – dodal.

Przyznał również, iż bariera językowa może być problemem. Ale jako przykład wskazał Macieja Skorży, który w Japonii korzysta głównie z pomocy tłumaczów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.