Paolo Maldini: Rafael Leao pragnie zostać w Mediolanie

Rafael Leao

Zdjęcie: AC Milan

Paolo Maldini twierdzi, że Rafael Leao chce zostać w Mediolanie, ale “nie jest nie do sprzedania”. AC Milan odrzucił latem zakusy londyńskiej Chelsea.

Rossoneri rozmawiali z agentem Jorge Mendesem na temat nowej umowy 23-letniego skrzydłowego, ale na razie nie są bliscy osiągnięcia porozumienia. Rafael Leao jest winien ponad 16 milionów euro swojemu byłemu klubowi – Stortingowi Lizbona, po jednostronnym rozwiązaniu kontraktu w 2018 roku dołączając do LOSC Lille.

Rafa rozumie, że droga na najbliższe lata musi być w Mediolanie. On to rozumie i sam mówi. Będą trwać negocjacje i wiemy, że silnym graczom trzeba zapłacić za ich wartość – stwierdził Paolo Maldini w “La Gazzetta dello Sport” .

Ostatnie doniesienia we Włoszech sugerują, że AC Milan jest gotowy zaoferować Leao nową umowę o wartości 6,5 mln euro rocznie, ale chce również, aby giganci Serie A zapłacili część jego kary z Lizbony. Rozmowy ze Zlatanem Ibrahimoviciem będą w styczniu. – Musi zachować spokój. Życie zawsze się do niego uśmiechało – dodał Włoch.

Były napastnik Interu i Juventusu został zastąpiony przez Oliviera Giroud. – Jest profesjonalistą, skromnym i ciężko pracującym – komplementuje Francuza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.