Ousmane Dembele otwarty na pozostanie w Barcelonie. Problemem wymogi Francuza

Dembele

fcbarcelona.com


Przyszłość Ousmane Dembele pozostaje nieznana. Najnowsze doniesienia mówią o chęci Francuza do pozostania w Barcelonie. Postawione przez niego warunki mogą to jednak uniemożliwić.

Kontrakt Ousmane Dembele z Barceloną wygasa po zakończeniu sezonu. Negocjacje między stronami ciągnęły się przez długi czas. Zakończyły się, gdy włodarze klubu postanowili je zerwać po tym, jak agenci zawodnika powrócili do nich po raz kolejny z astronomicznymi warunkami. Dembele został nawet chwilowo odsunięty od pierwszego składu.

Nie trwało to jednak długo. Xavi szybko przywrócił go do składu, mówiąc, że tak długo, jak Dembele będzie w drużynie, tak długo będzie korzystał z jego pomocy. Wkrótce po tym gra Barcelony znacząco się poprawiła. Duży udział przy tym miał właśnie 24-latek. Tym samym powróciły pytania o jego przyszłość, która, jak dotychczas sądzono, miała mieć miejsce poza Camp Nou.

Sam Dembele miał już rzekomo rozmawiać z kolegami z drużyny i mówić im, że chciałby pozostać w drużynie. Jednakże według “Mundo Deportivo” nie jest to jednoznaczne z obniżeniem wymogów Francuza i pójściem klubowi na rękę. Dembele upiera się przy swoich warunkach i jeżeli te nie zostaną spełnione to nie będzie się wahał i odejdzie. Klubów zainteresowanych perspektywicznym skrzydłowym nie brakuje. Najgłośniej mówi się o możliwości powrotu Dembele do ojczyzny, gdzie miałby zasilić szeregi PSG.

W obecnym sezonie Ousmane Dembele rozegrał 21 spotkań, zdobywając w nich 2 bramki i zaliczają 9 asyst.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.