Olympique Marsylia skontaktował się z byłym menedżerem PSG

ligue1.com

RMC Sport donosi, że Olympique Marsylia interesuje się byłym menedżerem Paris Saint-Germain, Christophe Galtierem.

Galtier pozostaje bez pracy od  odejścia z PSG w czerwcu tego roku. Francuz zdobył tytuł mistrza Francji w swoim jedynym sezonie na Parc des Princes. Drużyna nie sprostała jednak  oczekiwaniom w Lidze Mistrzów. Dodatkowy zarzuty o rasistowskie komentarze podczas  kadencji jako menedżera OGC Nice odbiły się negatywnie na postrzeganiu jego osoby w Paryżu. Francuz wielokrotnie zaprzeczał wszystkim doniesieniom w wywiadach np. dla Canal Plus w zeszłym tygodniu.

Jednakże bez względu na oskarżenia otrzymał nową ofertę pracy. Według informacji od RMC Sport zainteresowanie OM Galtierem, który urodził się w Marsylii nie jest niczym zaskakującym. Klub kontaktował się z nim już po odejściu Igora Tudora latem. Wtedy okazało się, że nie była to  odpowiednia chwila, ponieważ  Francuz nie osiągnął jeszcze porozumienia z byłym pracodawcą. Temat nabrał rozgłosu ponownie kiedy w zeszłym tygodniu z posadą menadżera Les Olympiens pożegnał się Marcelino. 

Galtier ma wielu zwolenników w klubie. Francuz jest zmotywowany, aby objąć to stanowisko. Jednak zarówno on, jak i klub, chcą poznać reakcję fanów przed podjęciem dalszych działań.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.