Olympique Lyon chce zatrzymać swojego najlepszego snajpera

everydayiszlatanday.com

Według doniesień dziennikarzy “Sky Sports”, Olympique Lyon ma wkrótce przedstawić nową umowę dla Alexandre Lacazette. “Les Gones” są gotowi płacić Francuzowi cztery miliony euro rocznie, najwięcej spośród wszystkich zawodników klubu z środkowo-wschodniej Francji.

W ubiegłym sezonie Lacazette został królem strzelców Ligue 1 z dorobkiem 27 bramek w 33 meczach. Swojego głównego rywala w wyścigu po miano najskuteczniejszego snajpera ligi, Andre Pierre’a Gignaca wyprzedził znacznie, o 6 trafień.

Brytyjskie media spekulują, jakoby 24-letni Francuz budził zainteresowanie czołowych angielskich drużyn, takich jak Manchester United, Arsenal czy Liverpool. Kontrakt Lacazette z Olympique wygasa w 2018 roku.

Prezes “Les Gones”, Jean-Michel Aulas w jednym z wywiadów przyznał rację 24-latkowi, że po tak udanym sezonie ma prawo prosić o wyższe zarobki i być liderem drużyny. Jednocześnie przyznał, iż jest w stanie zaoferować królowi strzelców Ligue 1 co najmniej cztery miliony euro rocznie. Prezes klubu z Lyonu stwierdził, że zgoda na transfer Lacazette do innego zespołu byłaby błędem.

źródło: Eurosport


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *