goal.com

Sergio Ramos popadł w konflikt z władzami Realu Madryt. Obrońca chce podpisać nową umowę z klubem, ale jest bardzo niezadowolony z oferowanych w niej warunków.

Hiszpan jest jednym z najważniejszych zawodników „Królewskich” i chce być w czołówce najlepiej zarabiających piłkarzy. Piłkarz pragnie otrzymywać 10 milionów euro za sezon gry na co nie chce się zgodzić prezes klubu Florentino Perez.

Na temat całej sytuacji wypowiedział się jeden z hiszpańskich dziennikarzy posiadający informacje z otoczenia Ramosa:

–  Stosunki Ramosa z Realem Madryt są definitywnie zerwane. Sprawa nowego kontraktu stoi w miejscu i obecnie osiągnięcie porozumienia między klubem a zawodnikiem wydaje się niemożliwe. Zostają mu dwa sezony. Real już wykonał pierwszy telefon z ofertą, którą Sergio uznał na niewystarczającą i ją odrzucił. Ustalono, że kolejne rozmowy odbędą się po zakończeniu sezonu. Wtedy wielu ludzi twierdziło, że sprawa zostanie łatwo zamknięta. Jednak tak nie będzie, bo nie będzie żadnych negocjacji (…). Prezes nie zadzwoni do Ramosa. Obecnie to piąty najlepiej zarabiający gracz Realu, ma sześć milionów euro rocznie. Klub zaoferował mu podwyżkę do siedmiu. W tamtym momencie Sergio to odrzucił i powiedział, że chce zarabiać 10 milionów euro netto, jak Bale. Real uważa, że to za dużo i nie ma zamiaru przekraczać granicy 7 milionów. Ramos nie ma zamiaru schodzić z 10 milionów. Ta różnica jest nie do przeskoczenia.

Źródło: bernabeudigital.com


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.