Oleksandr Zinchenko w Wolves?

Zinchenko

MANCHESTER, ENGLAND - OCTOBER 24: Helder Costa of Wolverhampton Wanderers and Alexander Zinchenko of Manchester City battle for the ball during the Carabao Cup Fourth Round match between Manchester City and Wolverhampton Wanderers at Etihad Stadium on October 24, 2017 in Manchester, England. (Photo by Gareth Copley)

Manchester City jest skłonny rozważyć transfer reprezentanta Ukrainy w najbliższym okienku transferowym.

W obecnych rozgrywkach Premier League 24-letni obrońca tylko raz pojawił się na boisku. Według brytyjskich mediów, Zinchenko może przenieść się do Wolves, które dwa lata temu było blisko dopięcia transferu. Jednak piłkarz postanowił pozostać w Manchesterze i walczyć o miejsce w wyjściowym składzie. Niestety nie miał zbyt wielu szans na zaprezentowanie się, gdyż przegrał rywalizację z Benjaminem Mendym i Joao Cancelo. Pep Guardiola poinformował Zinchenko, że będzie mógł odejść w styczniu, gdyż nie będzie mógł liczyć na regularne występy w pierwszej drużynie.

– Oleks po raz kolejny pokazał mi, to o czym myślałem wcześniej: znaczenie oraz wartość bycia dobrym facetem, dobrym chłopakiem. Dwa lata temu na początku sezonu był bliski przejścia do Wolves. Nigdy nie widziałem, aby słabo prezentował się podczas treningów. Zinchenko zawsze prezentuje się dobrze i zasługuje na mój szacunek. Myślę, że zrobi dobrą karierę, ale nie wiem, czy u nas. Jeśli dalej będzie prezentował taką postawę, jak dotychczas, to jestem spokojny o jego sukces.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.