Oleksandr Zinchenko w Wolves?

MANCHESTER, ENGLAND - OCTOBER 24: Helder Costa of Wolverhampton Wanderers and Alexander Zinchenko of Manchester City battle for the ball during the Carabao Cup Fourth Round match between Manchester City and Wolverhampton Wanderers at Etihad Stadium on October 24, 2017 in Manchester, England. (Photo by Gareth Copley)

Manchester City jest skłonny rozważyć transfer reprezentanta Ukrainy w najbliższym okienku transferowym.

W obecnych rozgrywkach Premier League 24-letni obrońca tylko raz pojawił się na boisku. Według brytyjskich mediów, Zinchenko może przenieść się do Wolves, które dwa lata temu było blisko dopięcia transferu. Jednak piłkarz postanowił pozostać w Manchesterze i walczyć o miejsce w wyjściowym składzie. Niestety nie miał zbyt wielu szans na zaprezentowanie się, gdyż przegrał rywalizację z Benjaminem Mendym i Joao Cancelo. Pep Guardiola poinformował Zinchenko, że będzie mógł odejść w styczniu, gdyż nie będzie mógł liczyć na regularne występy w pierwszej drużynie.

– Oleks po raz kolejny pokazał mi, to o czym myślałem wcześniej: znaczenie oraz wartość bycia dobrym facetem, dobrym chłopakiem. Dwa lata temu na początku sezonu był bliski przejścia do Wolves. Nigdy nie widziałem, aby słabo prezentował się podczas treningów. Zinchenko zawsze prezentuje się dobrze i zasługuje na mój szacunek. Myślę, że zrobi dobrą karierę, ale nie wiem, czy u nas. Jeśli dalej będzie prezentował taką postawę, jak dotychczas, to jestem spokojny o jego sukces.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *