Oficjalnie: Zmiany miejsc rozegrania trzech meczów Fortuna Pucharu Polski

Puchar Polski

Piłka, Puchar Polski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zmianie miejsc rozegrania trzech meczów 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Dokonano zmiany lokalizacji starć Puszczy Niepołomice z Lechią Gdańsk, Radomiaka Radom z Lechem Poznań i Chojniczanki Chojnice z Zagłębiem Lubin. Zmiany te mają związek ze złym stanem boisk i niekorzystną prognozą pogody na najbliższe dni.

Mecz Puszczy Niepołomice z Lechią Gdańsk zostanie rozegrany na stadionie ludowym w Sosnowcu, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa pierwszoligowe Zagłębie. Starcie Radomiaka Radom z Lechem Poznań także odbędzie się na zasłużonym stadionie w Sosnowcu. Spotkanie Chojniczanki Chojnice z Zagłębie Lubin zostanie rozegrane w Lubinie i oficjalnie gospodarzem tego spotkania będzie zespół “Miedziowych”.

Zmiany te mają związek ze złym stanem boisk i niekorzystną prognozą pogody na najbliższe dni. W Niepołomicach, Chojnicach i Radomiu boiska przypominają lodowisko, a w najbliższych dniach temperatura ma spaść poniżej zera, więc sytuacja jeszcze się pogorszy.

Powyższe mecze 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski zaplanowano odpowiednio na 9 lutego (14:30) i 11 lutego (Radomiak – Lech – 20:30 i Chojniczanka – Zagłębie 17:30).


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *