Oficjalnie: Walker-Peters w Southampton

southamptonfc.com

Walker-Peters na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się z Tottenhamu do Southampton.

We wtorek doszło do dwóch ciekawych transferów na linii Tottenham – Southampton. Do Londynu powędrował Hojbjerg, o czym przeczytacie tutaj (Oficjalnie: Pierre-Emile Højbjerg w Tottenhamie), a do Southampton na stałe zawitał Kyle Walker-Peters. 23-letni obrońca barwy „Świętych” reprezentował od początku 2020 roku na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Swoją postawą na boisku, na treningach oraz w szatni przekonał władze klubu, aby sprowadziły go na stałe. Po przejściu obligatoryjnych testów medycznych podpisał pięcioletni kontrakt.

Myślę, że sposób, w jaki zakończyliśmy sezon, daje nam prawdziwy optymizm co do tego, dokąd zmierzamy, i po prostu wydaje mi się, że jest to naprawdę dobre miejsce, aby dalej rozwijać się jako zawodnik i jak najlepiej wykorzystać to, co mam – powiedział Walker-Peters

Czuję, że rozwinąłem się już w czasie, kiedy tu byłem, i to jest duża część chęci pozostania. Oczywiście jest to klub o świetnej reputacji, jeśli chodzi o doskonalenie młodych zawodników i osobiście uważam, że praca pod okiem menadżera, z jego pomysłami na grę i tym, czego oczekuje od ciebie jako jednostki, jest dla mnie bardzo cenna. – dodał.

W minionym sezonie Premier League wystąpił w 10 spotkaniach w drużynie „Świętych”.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.