

Oficjalnie: Trzy transfery Podbeskidzia
Podbeskidzie Bielsko-Biała pozyskało trzech nowych piłkarzy. Zawodnikami "Górali" zostali Wojciech Kaczmarek, Bartłomiej Pawłowski oraz Mateusz Możdżeń.
Kaczmarek jest bramkarzem, który ostatnio był graczem Zawiszy Bydgoszcz, gdzie udało mu się zdobyć Puchar Polski. Ma on wzmocnić konkurencję wśród golkiperów śląskiego klubu. Podpisał on roczną umowę.
Mateusz Możdżeń po nieudanej przygodzie w Lechii Gdańsk postanowił swą karierę odbudować właśnie w Podbeskidziu. Pomocnik, który może występować również jako boczny obrońca związał się z "Góralami" na dwa lata.
Z kolei Bartłomiej Pawłowski został na rok wypożyczony z Lechii. Skrzydłowy ostatnio występował w Zawiszy Bydgoszcz również na zasadzie wypożyczenia. Od czasu powrotu do polskiej ligi zawodnik ten nie może odbudować formy, którą prezentował za czasów gry w Widzewie Łódź. W Gdańsku jeszcze w niego wierzą i liczą na to, że w Podbeskidziu odzyska dawną formę.
Żródło: tspodbeskidzie.pl
-
AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Norwegia - Francja (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:09
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Senegal - Irak (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:04
-



AktualnościNowa Zelandia - Belgia przewidywane jedenastki | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:05
-


AktualnościPrzewidywane składy na mecz Egipt - Iran | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:04
-

AktualnościEgipt - Iran sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:19
-



AktualnościKto sędziuje spotkanie Nowa Zelandia - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:16





































