

Oficjalnie: Trzech nowych graczy w Termalice
Termalica Bruk-Bet Nieciecza podpisała kontrakty z trzema nowymi piłkarzami. Zawodnikami zespołu z Małopolski zostali Andrzej Witan, Bartłomiej Babiarz oraz Sebastian Ziajka.
Witan to bramkarz, który w ostatnim czasie występował w barwach Pogoni Siedlce. W drużynie "Biało-Niebieskich" zagrał jednak tylko w 10 meczach, dlatego skorzystał z oferty beniaminka ekstraklasy.
Z kolei Babiarz i Ziajka występowali w ubiegłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Babiarz występujący jako środkowy pomocnik rozegrał w barwach Ruchu Chorzów 43 spotkania, strzelił 1 gola i zaliczył 5 asyst. Sebastian Ziajka grał w Zawiszy Bydgoszcz, bardzo często występując w roli defensora.
Źródło: Termalica Bruk-Bet Nieciecza
-
AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Norwegia - Francja (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:09
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Senegal - Irak (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:04
-



AktualnościNowa Zelandia - Belgia przewidywane jedenastki | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:05
-


AktualnościPrzewidywane składy na mecz Egipt - Iran | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:04
-

AktualnościEgipt - Iran sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:19
-



AktualnościKto sędziuje spotkanie Nowa Zelandia - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:16





































