Oficjalnie: Skowronek nowym trenerem Wisły Kraków

wisla.krakow.pl

Artur Skowronek został nowym trenerem Wisły Kraków. Były szkoleniowiec Stali Mielec zastąpi na ławce trenerskiej Macieja Stolarczyka.

Skowronek jako piłkarz grał między innymi dla takich drużyn jak Gwarek Tarnowskie Góry, GKS Rozbark, Szombierki Bytom czy Ruch Radzionków. Po zakończeniu kariery zawodowego piłkarza postanowił kontynuować karierę jako trener. W 2011 roku uzyskał najwyższe uprawnienia – dyplom UEFA PRO.

Swoją pracę w fachu trenera rozpoczął w 2009 roku w Ruchu Radzionków. Przez półtora roku był tam asystentem trenera, jednak później sam objął stery tej drużyny. Artur Skowronek jest trenerem młodego pokolenia, który podchodzi do pracy w sposób analityczny.

Zobacz również: Maciej Stolarczyk zwolniony z Wisły Kraków!

Prowadząc swoje zespoły wielokrotnie pokazywał, że umie sprostać wyzwaniom w trudnych sytuacjach i realizować stawiane przed nim zadania.

W swojej karierze pracował m.in. z Polonią Bytom, GKS-em Katowice, Olimpią Grudziądz, Pogonią Szczecin, Widzewem Łódź, Wigrami Suwałki czy ostatnio Stalą Mielec, z którą w sezonie 2018/2019 zajął trzecie miejsce w I lidze.

Źródło: wisla.krakow.pl


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *