Oficjalnie: Sebastian Steblecki w Chrobrym Głogów

chrobry-glogow.pl

Sebastian Steblecki zasila Chrobrego Głogów przed nowym sezonem. 30-letni, rywalizujący głównie w środku pomocy piłkarz związał się z klubem roczną umową z opcją automatycznego przedłużenia do dwóch lat.

Przez ostatnie sezony Sebastian Steblecki należał do GKS-u Tychy, w barwach którego regularnie występował na pierwszoligowych boiskach (131 / 9 włącznie z barażami o awans i Pucharem Polski) w czterech ostatnich edycjach rozgrywek.

Doświadczenie na tym poziomie wzmocnił dodatkowo przebiegiem wcześniejszej kariery, bo zanim przeszedł do GKS-u, w rundzie wiosennej sezonu 2017/18 rozegrał 13 ligowych spotkań dla Chojniczanki Chojnice. Jeszcze wcześniej, w sezonie 2012/13, przy 28 rozegranych meczach (w tym dwóch w Pucharze Polski) dla Cracovii miał swój wkład w awans drużyny do Ekstraklasy.

To jednak nie z GKS-em Tychy, którego piłkarzem był cztery ostatnie lata, ale właśnie z Cracovią wiąże się największa część jego kariery. Do „Pasów” trafił już jako nastolatek i był zawodnikiem tego klubu łącznie przez ponad 8 lat.

To w Cracovii zadebiutował w Ekstraklasie i przez cały okres gry w krakowskim klubie wystąpił w 71 meczach najwyższej polskiej ligi, w których zdobył pięć goli. Dodatkowych 13 spotkań i dwie bramki zanotował w Górniku Zabrze, a grę w Eredivisie w klubie SC Cambuur-Leeuwarden zakończył na bilansie 13/2.

Do Chrobrego trafia więc piłkarz mający niemal 100 rozegranych meczów w najwyższych ligach w Polsce i Holandii oraz ponad 160 w obecnej Fortuna 1 Lidze.

źródło: informacja prasowa, chrobry-glogow.pl /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x