Oficjalnie: Reprezentant Armenii piłkarzem Jagiellonii Białystok

jagiellonia.pl


20-letni skrzydłowy Narek Grigorjan najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu w Jagiellonii Białystok – poinformował ekstraklasowy klub. Piłkarz uchodzi za jeden z największych talentów ormiańskiej piłki. 

Jagiellonia Białystok na kilka minut przed zamknięciem zimowego okienka transferowego w Polsce sfinalizowała transfer Nareka Grigorjana. 20-letni skrzydłowy dołączył do Dumy Podlasia na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją wykupu po sezonie.

Grał tu mój trener [Robert Arzumanian – przyp. red.] i wiem, że Jagiellonia to dobry klub. Bardzo chciałem tutaj trafić i grać dla tej drużyny, w tej lidze. Liczę na to, że wspólnie wygramy wiele spotkań – powiedział piłkarz w rozmowie z JAGA TV.

Dwukrotny reprezentant Armenii ostatnio występował w FC Urartu Erywań, z którym związany był przez całą swoją dotychczasową seniorską karierę. W barwach klubu ze stolicy kraju rozegrał łącznie 29 meczów, w których strzelił 4 bramki i zaliczył jedną asystę. Grigorjan był również wypożyczany do ligowego rywala- BKMA Yerevan, w którym poczynił największe postępy.

To trzeci zimowy transfer w wykonaniu Jagiellonii Białystok. Wcześniej do drużyny Piotra Nowaka dołączyli Zlatan Alomerović (ex. Lechia Gdańsk) i Filip Piszczek (ex. Cracovia).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.