Oficjalnie: Radosław Mroczkowski nowym trenerem Resovii

Radosław Mroczkowski został nowym trenerem pierwszoligowej Resovii Rzeszów. Na tym stanowisku zastąpił Szymona Grabowskiego.

Pod koniec lipca 2020 roku Resovia pokonała w finale baraży o awans do pierwszej ligi lokalnego rywala – Stal. Atmosfera szczęścia przy Wyspiańskiego trwała do rozpoczęcia rozgrywek i pękła jak bańka mydlana. Zespół z Rzeszowa zderzył się z brutalną pierwszoligową rzeczywistością. Beniaminek rozgrywek po trzynastu rozegranych spotkaniach zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 8. punktów na koncie. Słabe wyniki osiągane przez zespół zmusiły władze klubu do zakończenia współpracy z trenerem Szymonem Grabowskim, a także jego asystentem Rafałem Rajzerem.

Nowym szkoleniowcem podkarpackiego klubu został doświadczony na poziomie Ekstraklasy, Radosław Mroczkowski. 53-letni trener od września minionego roku pozostawał bez pracy. Wtedy to został zwolniony z Zagłębia Sosnowiec i zastąpiony Kazimierzem Moskalem.

Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia informuje, że z dniem 25 listopada rozwiązana została umowa z pierwszym trenerem drużyny Szymonem Grabowskim, a także asystentem trenera Rafałem Rajzerem. Decyzja o zmianach kadrowych podjęta została w uzgodnieniu z radą sponsorów SPN CWKS Resovia. Obowiązki trenera powierzone zostają Radosławowi Mroczkowskiemu. – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu, zamieszczonym na stronie internetowej cwks-resovia.pl

Mroczkowski w przeszłości odpowiedzialny był za wyniki Dolcana Ząbki, Widzewa Łódź, Rakowa Częstochowa i Sandecji Nowy Sącz.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *