OFICJALNIE: Radosław Kucharski znalazł pracę w Grecji

Kucharski

fot. legia.com


Kilka miesięcy po zwolnieniu z Legii Warszawa Radosław Kucharski znalazł nowe miejsce pracy. Polak będzie pełnił rolę dyrektora technicznego AEK-u Ateny.

Radosław Kucharski nie cieszył się dobrą sławą, gdy pracował w Warszawie. Zarzucano mu przede wszystkim prowadzenie uległej polityki wobec Dariusza Mioduskiego i sprowadzanie zawodników o wątpliwej jakości. Sprzeciw jego pracy kibice aktywnie wyrażali podczas meczów, gdy wykrzykiwano, aby odszedł z Legii.

Zdaje się, że przyśpiewki musiały dotrzeć do uszu władz klubu, bo w 27 grudnia ubiegłego roku Kucharski pożegnał się z posadą dyrektora sportowego stołecznego zespołu. Na jego miejsce zdecydowano się zatrudnić Jacka Zielińskiego.

Radosław Kucharski po trzyletniej przygodzie z Legią Warszawa nie czekał zbyt długo na znalezienie nowej pracy. W ostatnich dniach przebywał w Atenach, gdzie przedstawiciele AEK-u Ateny przeprowadzali z nim rozmowy. Wypadł na nich na tyle dobrze, że prezes klubu, Dimitris Melissanidis zdecydował się powierzyć mu rolę dyrektora technicznego zespołu.

– Przede wszystkim chciałbym podziękować właścicielowi klubu za zaufanie, którym mnie obdarował. Bardzo cieszę się z tej szansy. AEK to klub z niesamowitą historią, a przede mną wspaniałe wyzwanie. Jedyne, co mogę obiecać, to zrobię wszystko, by nasz klub wrócił na szczyt i sięgnął po mistrzostwo kraju – powiedział Kucharski po zatrudnieniu w AEK-u.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.