NIEOFICJALNIE: Adam Buksa znów zagra w Europie! Polak zostanie zawodnikiem RC Lens

Adam Buksa

revolutionsoccer.net


Według wszelkich przecieków oraz przesłanek płynących z mediów zagranicznych oraz polskich, Adam Buksa wkrótce zostanie zaprezentowany jako nowy zawodnik RC Lens.

Adam Buksa od długiego czasu zachwyca Stany Zjednoczone. Polak jest jednym z najlepszych zawodników tamtejszej ligi, a najlepszym tego potwierdzeniem są regularnie zdobywane przez niego bramki. Prawdą jest, że 25-latek może nie należy do najbardziej efektownych zawodników, ale nie można mu na pewno zarzucić niczego w zakresie efektywności.

Wszystko wskazuje na to, że Adam Buksa wróci do Europy. Oprócz meczów reprezentacyjnych, to ostatnie spotkania, jakie regularnie rozgrywał na naszym kontynencie były w barwach Pogoni Szczecin. Było to jeszcze przed przenosinami do Stanów Zjednoczonych.

Nowym klubem Polaka ma zostać RC Lens. Do oficjalnego potwierdzenia transferu brakuje już tylko komunikatu ze strony francuskiego klubu, na który nadal czekamy. Według francuskich źródeł całość transakcji ma oscylować w granicach sześciu milionów euro.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.