Oficjalnie: Pomocnik w Lech Poznań

lechpoznan.pl

20-letni Juliusz Letniowski podpisał trzy i pół letnią umowę z Lechem Poznań. W rundzie jesiennej pomocnik występował w pierwszoligowej Bytovii Bytów. 

– Juliusz mimo młodego wieku, zwłaszcza w ostatnim sezonie, na poziomie pierwszej ligi zaprezentował się bardzo dojrzale. Zwróciliśmy uwagę na jego przygotowanie techniczne oraz taktyczne, wielokrotnie przesądzał o losach spotkania dla własnego zespołu. W krótkim czasie stał się jednym z liderów Bytovii – mówi Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Kolejorza

Nowy nabytek poznańskiego Lecha jest wychowankiem Lechii Gdańsk, w której występował od piątego roku życia. W tym sezonie Juliusz Letniowski rozegrał dziewiętnaście spotkań, w których zdobył siedem bramek oraz zanotował trzy asysty.

 – Podpisanie kontraktu to dla mnie spore przeżycie, Lech jest potężny klubem. Cieszę się, że ktoś mnie tutaj dostrzegł, a ja jestem gotowy do ciężkiej pracy. Myślę, że każdy kibic Lecha liczy na mistrzostwo Polski. Z takim potencjałem jest to realne. Przychodzę tutaj, aby zostać mistrzem – stwierdził Letniowski.

źródło: lechpoznan.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi