

Kolejorz wyjedzie na jeszcze jeden obóz
W poniedziałek piłkarze Lecha Poznań wrócą do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej. Natomiast już we wtorek udadzą się na pierwsze zimowe zgrupowanie.
Kolejorz na trzy dni uda się do Wronek, a następnie 19 stycznia pojedzie do tureckiego Belek. Na Riwierze Tureckiej Kolejorza przebywać będzie dwa tygodnie.
-
AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Norwegia - Francja (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:09
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Senegal - Irak (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:04
-



AktualnościNowa Zelandia - Belgia przewidywane jedenastki | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:05
-


AktualnościPrzewidywane składy na mecz Egipt - Iran | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:04
-

AktualnościEgipt - Iran sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:19
-



AktualnościKto sędziuje spotkanie Nowa Zelandia - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:16





































