Oficjalnie: Pavol Stano nowym szkoleniowcem Wisły Płock

profutbal.sk


Nowym trenerem Wisły Płock został Pavol Stano. Szkoleniowiec przejął obowiązki po Macieju Bartoszku i związał się z n kontraktem ważnym do 30 czerwca 2024 roku.

W klubie z Mazowsza od dłuższego czasu chciano pozbyć się Macieja Bartoszka, a moment jego zwolnienia nastąpił po przegranej z Rakowem w Częstochowie (0:2). Wczoraj płocczanie przełamali się i pokonali Górnika Łęczna (3:1).

Nowym trenerem w Płocku ogłoszono Pavola Stano, dla którego będzie to pierwsza samodzielna praca w naszej ekstraklasie. 44-latek od początku 2020 roku do października 2021 prowadził słowacką MSK Żilinę.

– Jestem pewny tego, że mamy swoje atuty. Jestem chętny i otwarty. Patrzę na to, by przekonać ludzi dookoła, że było warto na mnie postawić. Zrobimy wszystko, aby odnieść sukces. Stałe fragmenty o losach meczu. Zmieniają pogląd i jakość tego meczu. Do jakiegoś stopnia jest możliwe wytrenować, ale nie możemy tylko na tym polegać – stwierdził trener. 

Nie ukrywam, że tych propozycji było więcej. Jednym z faktów, dla którego się zdecydowałem podpisać kontrakt z Wisłą, jest to, że ta stabilizacja ma tu być. Patrzę pozytywnie i optymistycznie na tę pracę – dodał.

Pavol Stano do Wisły przychodzi wraz ze swoim dotychczasowym asystentem, Norbertem Gula, który jest bratem zwolnionego niedawno z krakowskiej imienniczki, Adriana Guli.

źródło: wisla-plock.pl /


Powołania reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz postawił m.in. na Żurkowskiego i Grabarę


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.