Oficjalnie: Patryk Klimala w Celticu Glasgow

celticfc.net

Celtic Glasgow ogłosił podpisanie kontaktu z Patrykiem Klimalą z Jagiellonii Białystok. Napastnik związał się umową do czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy.

Młodzieżowy reprezentant Polski zdobył siedem goli w siedemnastu spotkaniach ligowych. Mistrzowie Szkocji pozyskali 21-letniego Patryka Klimalę za 4 miliony euro, czyli tyle ile wynosiła kwota odstępnego zapisana w kontrakcie. – To dla mnie wielki moment i jestem niezwykle podekscytowany – powiedział Polak dla klubowych mediów. – Ostatnia doba była dla mnie bardzo intensywna. Miałem okazję zobaczyć stadion i poczułem panująca atmosferę.Nie mogę się doczekać momentu aż zaprezentuję się przed kibicami – dodał.

– Rozumiem, że Celtic Glasgow jest wielką firmą, ale czuję, że jestem gotowy na to wyzwanie. Nie mogę się doczekać występów w klubie o tak bogatej historii – podkreśla. Tym samym Patryk Klimala dołącza do listy polskich piłkarzy, którzy prezentowali “The Boys” – Dariusza Dziekanowskiego, Dariusza Wdowczyka, Macieja Żurawskiego oraz Artura Boruca – Nie rozmawiałem z Żurawskim, ale czytałem w prasie, gdy opowiadał miłe o mnie rzeczy i opowiadał, iż dokonałem właściwego wyboru – zakończył nowy nabytek Celticu.

źródło: celticfc.net / własne


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *