CdS: AC Milan nie wypożyczy Krzysztofa Piątka do Tottenhamu Hotspur

acmilan.com

Jak podaje “Corriere dello Sport”, AC Milan odrzucił możliwość wypożyczenia przez Tottenham Hotspur Krzysztofa Piątka. W rozmowach między klubami pośredniczy Frank Trimboli, agent piłkarski. 

Reprezentant Polski jest łakomym kąskiem dla wielu klubów. Sam piłkarz stracił miejsce w składzie “Rossoneri”, po tym jak do klubu ściągnięto Zlatan Ibrahimovicia, który świetnie wkomponował się w zespół. AC Milan jest gotów pozbyć się Polaka, tylko w przypadku otrzymania gotówki w granicach 30 mln euro. Finalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów potrzebuje na gwałt napastnika, ponieważ przez kontuzję wypadł Harry Kane. Powrót Anglika jest przewidziany najwcześniej w kwietniu.

Z kolei “Manchester Evening News” uważa, że to “Czerwone Diabły” powinny włączyć się w walkę o polskiego napastnika. Anglicy zwracają uwagę, iż słaba skuteczność nie jest jedynie winą Polaka, ale również braku kreatywności Milanu. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie i do ostatnich chwil zimowego okienka powinniśmy czytać o kolejnych doniesieniach.

źródło: corrieredellosport.it  własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi