Oficjalnie: Pablo Machin wraca na ławkę trenerską

as.com

Pablo Machin został nowym trenerem Qingdao Huanghai występujące w Chinese Super League.

Po 212 dniach przerwy, na ławkę trenerską wraca Pablo Machin. 45-latek został nowym trenerem występującego na poziomie chińskiej ekstraklasy – Qingdao Huanghai. Informacje dotyczące kontraktu Hiszpana nie zostały ujawnione. Wiemy tylko, iż jego asystentami zostali Jordi Guerrero Costa i Jordi Balcells.

Na stanowisku zastąpił swojego rodaka Juana Manuela Lillo. 54-latek od kilku tygodni pełni funkcję asystenta Pepa Guardioli w Manchesterze City.

Pablo Machin w przeszłości prowadził tylko hiszpańskie drużyny np.: Espanyol Barcelona, Sevilla, Girona FC I CD Numancia, gdzie stawiał pierwsze trenerskie kroki.

Trenera urodzonego w Sorii czeka trudne zadanie ze względu na dość słabą kadrę oraz niski budżet w porównaniu z innymi zespołami chińskiej ekstraklasy. Qingdao Huanghai może pomóc format ligi, gdyż drużyna występować będzie w nieco słabszej grupie.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.