

Oficjalnie: Miloš graczem Lechii
Mato Milos, chorwacki lewy obrońca dołącza do Lechii Gdańsk na zasadzie rocznego wypożyczenia z Benifiki Lizbona. Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku.
19 - latek w chorwackiej ekstraklasie zadebiutował w barwach NK Rijeka. Poza ojczyzną występował też w drugiej lidze włoskiej. Powrócił do Chorwacji przed rokiem, a drużyna z Lizbony wykupiła go z klubu Istra 1961. Zagrał w jednym meczu seniorskiej reprezentacji Chorwacji.
❗️Mato Miloš w Lechii Gdańsk. 24-letni Chorwat został wypożyczony do końca sezonu z @SLBenfica
Więcej: https://t.co/fEsz6vy1MU pic.twitter.com/epOLJBCdJA— Lechia Gdańsk SA (@LechiaGdanskSA) 31 sierpnia 2017
-
AktualnościKrytyka Thomasa Tuchela po porażce Anglii z Argentyną. Rooney: „Byliśmy zbyt bierni”













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 16:20
-


AktualnościFIFA odpiera zarzuty Deschampsa po porażce Francji 0:2 z Hiszpanią













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 15:38
-


AktualnościHistoryczny finał Mundialu 2026: Hiszpania zmierzy się z Argentyną w Nowym Jorku













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 15:07
-


AktualnościJude Bellingham uderzył Valentína Barco po porażce Anglii z Argentyną 2:1 w półfinale mundialu













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 14:36
-

AktualnościLionel Messi w centrum radości Argentyny po półfinale MŚ 2026 – dwie asysty i awans do finału z Hiszpanią













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 14:10
-

AktualnościEmiliano Martínez: „Został nam tylko jeszcze jeden ostatni mały krok” – bramkarz Argentyny po wygranej z Anglią 2:1













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 13:47





































