Oficjalnie: Maxime Dominguez pozyskany przez Raków Częstochowa

rakow.com

Maxime Dominguez został sprowadzony przez Raków Częstochowy. Szwajcar podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Od lipca 2021 roku występował w Miedzi Legnica i po dwuletnim pobycie był jednym z jaśniejszych ogniw tegorocznego spadkowicza z PKO Ekstraklasy. W sumie rozegrał w 62 spotkania, zdobywając 7 bramek i notując 14 asyst.

– Jest to dla mnie niesamowite. Przyjechałem do Polski dwa lata temu. Teraz jest to dla mnie duży krok do przodu. Cieszę się, że mogę tu być. Chciałbym być najlepszy na boisku i poza nim. Jestem podekscytowany przed spotkaniem z nowymi kolegami z drużyny – powiedział Maxime Dominguez po podpisaniu kontraktu.

– Maxime ma za sobą dwa udane sezony w Miedzi Legnica, w której był wyróżniającym się zawodnikiem. Zdążył poznać nasz kraj oraz Ekstraklasę, dzięki czemu jego aklimatyzacja w drużynie powinna przebiec sprawnie. Wierzymy, że w Rakowie wzmocni rywalizację w środku pola oraz jeszcze bardziej rozwinie skrzydła, prezentując w pełni swój potencjał oraz umiejętności – mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.

źródło: rakow.com / 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.