Oficjalnie: Łukasz Wolsztyński piłkarzem Arki Gdynia. Dołączy do brata bliźniaka

łukasz wolsztyński

Łukasz Wolsztyński / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Łukasz Wolsztyński zasilił szeregi pierwszoligowej Arki Gdynia. Umowa 26-letniego napastnika ma obowiązywać do końca czerwca 2021 roku. 

Na początku roku Łukasz Wolsztyński opuścił szeregi Górnika Zabrze, z którym związany był od 2013 roku. W ostatnich miesiącach 26-letni napastnik nie mógł liczyć na regularną grę, ponieważ wracał do formy po zerwaniu więzadeł krzyżowych. W rundzie jesiennej wystąpił tylko w dwóch spotkaniach PKO BP Ekstraklasy. W trakcie sezonu został zesłany do trzecioligowych rezerw Górnika.

W środę Łukasz Wolsztyński podpisał kontrakt z pierwszoligową Arką Gdynia. Jego umowa ma obowiązywać do końca trwającego sezonu. – Witamy na pokładzie Arki i życzymy powodzenia w żółto-niebieskich barwach! – napisał klub.

Łukasz w nowym zespole będzie dzielił szatnię ze swoim bratem bliźniakiem Rafałem, z którym razem występował w Górniku Zabrze.

Po 18 rozegranych kolejkach Arka Gdynia zajmuje 5. miejsce w tabeli. Podopieczni najpierw Ireneusza Mamrota, a teraz Dariusza Marca uzbierali 32. punkty. W następnej serii gier Arka zagra w Niepołomicach z Puszczą.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *