OFICJALNIE: Luis Suarez żegna się z Atletico Madryt
Atletico Madryt poinformowało, że od nowego sezonu Luis Suarez nie będzie już ich zawodnikiem.
Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że zawodnik rodem z Urugwaju nie przedłuży kontraktu z "Atleti" i poszuka nowych wyzwań gdzie indziej. Dzisiaj za pomocą swoich social mediów informację tę potwierdził sam klub.
Napastnik w ciągu dwóch lat spędzonych w stolicy Madrytu rozegrał 81 spotkań w których strzelił 34 gole i zaliczył sześć asyst. Co dalej z karierą Suareza? Niedawno pojawiła się informacja, że 35-latek chce wrócić do Barcelony, w której spędził aż sześć lat. Według dziennikarzy gracz jest nawet gotowy do tego, aby znacząco obniżyć swoje oczekiwania finansowe.
To nie jedyny zawodnik, który meczem z Sevillą pożegna się z Wanda Metropolitano. Kolejnym z odchodzących piłkarzy jest Hector Herrera.
At the end of the game, the Wanda Metropolitano will pay tribute to Luis Suárez and Héctor Herrera, who are saying goodbye to the Red & White family today. #GraciasSuárez #GraciasHerrera pic.twitter.com/qR9Xkk8RD6
— Atlético de Madrid (@atletienglish) May 15, 2022
-

AktualnościWyjściowe składy na mecz Szkocja - Maroko. Kto zagra od pierwszej minuty? (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 23:06
-


AktualnościUSA - Australia oficjalne składy. Potwierdzone składy na mecz (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 20:04
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na mecz Turcja - Paragwaj | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 19:12
-


AktualnościKto poprowadzi mecz Turcja - Paragwaj? Kto sędzią spotkania? (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 17:16
-

AktualnościBrazylia - Haiti przewidywane jedenastki na spotkanie | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 16:41
-

AktualnościAncelotti zapowiada zmiany przed meczem z Haiti. Brazylia zagra bez NeymaraNowacki / 19 czerwca 2026, 14:55




































